26/07/2019
1709

ULUSLARARASI GIYBET

Selamlar dostlarım; bi süredir saçmasapan insanların derdi bizi germedi, accuk gıybet yapıp kafamızı dağıtalım diye magazin taradım sizler için hüüüps, kaavenizi alın gelin hadi!

Eski model bi kadın varmış Elizabeth Hoad diyi hüüps, 49 yaşındaki bu ablamız tabisi yarı yaşındaki çıtırlarla aşık atamıyceği için nası gündem olurum demiş herhal, çıkmış 'ben 220 erkeklen ilişkiye girdim, hayrını görmedim, evlenemedim; ben de beni asla bırakmayan tek kişi olan köpeğim Logan'la evlencem' dimişşş hüüps!! 20 kişilik törende Logan'ın Husky cinsi arkadaşları Ajaks ve Bear sağdıç olcekmiş hüüoops öhö öhö bak kaavemi aspire ettim, bu nasıl bi haber; sen soktun sen çıkar yaarebbim?!?

Aslında evlilikte amaç yalnız kalmamaksa; neden olmasın? Pekçok birliktelikte olduğu gibi kadın hep konuşur, adam, yani köpek dinler; kadın gel deyince gelir, git deyince gider; köpeğin parası pulu da varsa pekçok kadın için tadından yenmez ilişki modeli aslında hüüps... Köpeğin parası nerden mi olsun?? Bu dünyada sizce paranın ve imanın kimde olduğu belli mi, misal Gunther isimli bir alaman kurduna, sahibi kontes 180 milyon dolar miras bırakmış; bir başka Toby Rimes isimli köpeciğe kalan miras ise 92 milyon dolar hüüps... Karşı bahçenin köpeğiyle kırıştırmadığı sürece kıskançlık yok, her gün ayrı yemek yapma derdi yok; koy kuru mamayı önüne senden beceriklisi yok dünyada, ohhh mis! İyi bir bekçi cinsi seçersen seni koruyup kollar, av kocası seçersen; kendini güvende hissettirir, daha ne ossun hüüps... Pekçok insandan akıllı, sadık ve duyarlı oldukları kesin! Tam tersini düşünelim bi de; dişi köpekle evlenilir mi?? Köpek; ev işi, yemek, ütü neyim yapamayceği için ve erkekler 'yalnız kalmamayı' genelde evdeki ihtiyaçların giderilmesi boyutunda tercih ettiklerinden 'dişi köpekten karı olmaz'! Ay bu nası garip bi cümle oldu ama böyle bir haber ancak bu kadar saçma irdelenirdi hüüps... Bu arada sizler için yaptığım araştırmada gördüğüm kadarıynan Hindu'larda bazı lanetlerin bozulması için kadınların erkek köpekle evlenmesine devlet de izin veriyomuş. Düşünsenize bizdeki muhabbeti 'enişte Sivaslı herhalde yenge... 'kangal koca'; 'e ama kocacım o kadar konuştum, sen beni dinlemiyo musun ki, ne desem hav, ne desem hav!!; akşam yürüyüşe çıkınca iki adımda bir yüzüme bakarak işemene katlanamıyorum artık; ben annemin evine gidiyorum ühhhüüü!!'

Clooney'lerin George, şu dünya yakışıklılar listesinde yeralıp, artıkın yerini gençlere bırakmaya başlayan Amerikalı artist hüüps... Hayatındaki en değerli, her sıkıntısını paylaşan 14 arkadaşını çağırmış; bir masada 14 tasarım çanta, buyrun açın demiş hüüps, her birine hediye olarak vergisi neyim ödenmiş net 1er milyon dolar! Sebebi sorulunca 'hepinizin kanepesinde uyumuşluğum var, teşekkür için ne alayım bilemedim; siz kendiniz seçin istedim' demiş hüüps... Ahhh Cluni ah; kanepenizde yatıyim mı dedin de biz hayır mı didik; hayatınızda misafirliğe gelip kanepenizde yatanları bi düşünün, sonra da bu haberi, size de bi gülme geliyo mu, hüüps??

Hadi ben zeeeenginim de Allah siz fakirlere böyle arkadaşlar nasibetsin işşallah hüüps... Haklı adamceyiz ben de artık 'Boyner'e gidemedim vakit yok al şu parayı Boyner’i al kendine diycem hüüps, çıpdks...

Eveet bir kahveli gıybetin daha sonuna gelirken, bol kahveli ve keyifli günler dilerim hepiciğinizeee...