15/06/2019
995

40 YIL ÖĞRETİLERİ-1

40 YILDA ÖĞRENDİKLERİM:

BÖLÜM: 1

'Para, iman ve seks hayatının kimde olduğu belli olmaz!'

Eveet arkadaşlarım, 40 yıl içinde hayata ait ulaştığım bazı gerçekleri, örnekler ve belgelerle, bölümler halinde sizinle paylaşmak istiyorum.

Geçenlerde tüp bebek tedavisi için bi hasta uyutucam, hazırladım. Teyzeyi, gerçi 42 yaşında ama genel görüntü 60, anestezi için hazırlarken içimden 'ayy yazık, kocası muhtemelen bişey yapmak istemiyodur, onun için tüp bebek' diye düşündüm. Töbe bismillah, teyze, yüzüklerin efendisinde gollum'un bone takmışını düşünün, Veet teyzenin kılları için sponsor olsa kesin iflas eder, o kadar doğal, el değmemiş, organik bi güzelliği var. 32 dişten 20 'si düşmüş, kalanlar bu senenin moda rengi limon sarısı renkte, heralde gözünüzde acık canlandırdınız.

Uyutmadan önce hemşire hanım 'işlemden sonra iki hafta cinsel ilişki yasak' dediği anda gollum teyzenin isyanını görseydiniz 'neeeey mümkün diil iki hafta diil ben iki gün duramam, ben dursam beyim durmaz, uyuyamayız biz, yapmadan guzuum' dedi, biz şok! Aynı perhizi ne 18'lik çıtırlara, memeleri füze gibi libido tavan hatunlara yaptık da, hiçbirinden itiraz almadık?!

Gazetelerin 3. sayfalarındaki bıyıklı teyzeleri siz de görüyosunuzdur. Sevgili yapmışlar kendilerine, onunla birleşip kocayı öldürmeler, Cem Yılmaz üstâdın dediği gibi, evde kaynına kayanlar vs vs...

Eşimin Lomber disk ameliyatı (bel fıtığı) yaptığı bi teyze Diyarbakır'dan gece 11'de aradı:' tohtor bey, beni üç gün önce ameliyat etmiştin, hatırladıııın?? kocam şimdi zorluyo da, verebilir miyim diye şeettim?' Vay arkadaş, hani marjinal bizdik, hanginiz arkadaşınız bile olsa böyle bi soruyu açıp sorabilir? Teyzedeki geniş fantazi dünyasına, olaya geniş açı bakışına bakar mısınız, teeyeellaam!

Atalarımız demişse para ve imanın, ben de ekliyorum 'para, iman ve seks hayatının kimde olduğu belli olmaz!'.