14/06/2019
807

ASTROLOJİK HAYAT

Aranızda gerçekten astrolojiyle yakından ilgilenenler vardır, işin bilimsel yanı değil beni ilgilendiren tabii ki filimsel yanı. Şu hergün yazılan uydurmasyon astoloji yorumlarını okuyunca 'dubakiim didim, bu hafta güneş, dünya, ay aynı düzlemde olcek didim, hepsi bu düzlemde olup birbirine dayanınca hayat da bizi dütmesin didim bu hafta neler yapılması gerektiğini bilimsel verilerlen yazıyim' didiiiim ahanda yazdım...

*Tutulmadan sonraki 3 gün bi enerci patlaması yaşanır. Tabi ki de enercinin de fazlası zarar, atmazsak böbreklere ve kasıklara vuruyomuş, kabarık saçlı, aşırı makyajlı astroloci uzmanları öyle diyor. O yüzden bu 3 gün içinde şunlar yapılmalı:

-Yarın sabah kalk, mekik-şinav ya da ne çekebiliyosan onu çek, ben spor sevmediğimden 5 er tane yeter! Sonra camı açıp bağır: 'Seni Yenceem İstanbuuuul' diye, Çorum da bile olsan Merkür İstanbul boylamını şeettiğindenn ööyle bağırılmalıymış!

- Sonra arabaya bin, hatalı sollayan sinyalsiz dönen, sarı ışıkta kornaya basan soldan yavaş giden, canını sıkan herkese, içinden geçen duyguları haykır! Çünkü bu hafta, içimize attığımız tüm laflar bizde kalp çırpıntısı veya üfürük yapabilirmiş, aman tikkat!

- Bu hafta 'yeni başlangıçlar' için çok uygunmuş. Uzun zamandır beğendiğin o karşı cinse git ve direk hislerini söyle, yeminle olumlu cevap vermezse güneş çarpıyomuş, gerekirse ben de çarparım, git söyle artık, ne bekliyon ölüp gitcez yav, hem küfür etmiyosun ya ‘sevdiğini’ söylüyosun, ne olabilir ki? En kötü, işin olmıyceğini anlar yoluna bakarsın.

-Bu hafta yeni iş atılımları ve girişimler için de uygunmuş. Branşına mı gıcıksın git istifa et, yeni iş başvurunu bu hafta yap, hiç olmadı bugün önlüğünü ters giy, arkadan düğmelet, galoşu kafana geçir, hastaları sondan başa doğru al, bu hafta iş hayatında bi denişiklik yapmıyanın kocası ya da sevgilisinin yükseleni, yükselmiycekmiş, anaaam çok kötü dağlara taşlara, tahtaya üç tık...

Bu hafta vicuudumuz elentrik yüklencekmiş bu elentiriği atmazsak kurdeşen dökülüyomuş. Onun için işten dönünce büyük toprak dolu bi saksıya, çıplak bi şekilde otur; bütüün elentriğin toprağa geçene kadar bekle. İşten dönen eşin seni böyle görüp şaşırınca, ona bağırıp çağırmak suretiyle elektron proton nötron, terlük tabak oklava, her bişeyini ona fırlat, ohhh bak ne kaa da iyi gelcek!

Bu hafta her zamankinden çok cîma etmek lazım imiş; Merkür Venüs’ e dayadıkça, çiftler de birbirine dayamalıymış.

Bu hafta istediğiniz herşeyi yemeniz gerekiyomuş; karbonhidrat ossuuun şeker ossuun dondurmalı tatlı osssuuun çatlayana kadar yemek lazım imiş. Yemezseniz memintonuz dizlere kadar sarkıp kıçınız gezegene dönüyomuş, ayyy bi ürküntü geldi bak!

Bunların hepsi bilimsel gerçekler, yoksa inanmadınız mı bana, bak beni sinirlendirmeyin, zâti bu haftanın elentriğini daha boşaltamadım; vallaha da saçınızı ve yeni yaptırdıınız kontör kaşınızı yolarım, hıh!