14/06/2019
1084

HAYATTA HERŞEYİN SEBEBİ VARDIR

Evet sevgili kızçem, çok da mücadele etme, kabullenince inan hayat daha kolaylaşacak senin için. Bazı şeylerin çok da nedeni niçini isyanı yoktur, olumlu olumsuz herşeyin hayat döngüsü için olması gerektiğine dümdüük inanırsan eğer, hayat daha kolay olur. Mevcut olumsuzlukları değiştirmek için gerekli çabayı gösterip yol alamıycağınız şeyler için aklınıza getirin: Bu garip dünyada milyarlarca insan ve canlının birarada yaşaması ve çarkın dönmesi için bu iş böyle olmak zorunda. Nasıl mı??

--Koca götlü olmanın bi sebebi var: Sen koca götlü olmasan o kadaar XL ürün satan tükan kapanır, bi sürü esnaf işsiz kalır, bisürü göt küçültücü diyetisyen, yaşam koçu işsizlik ve sıkıntıdan depresyona girer. Hem zati biliyosun kocagöt zeka arasında doğru orantı varmış, bu dünyanın zeki kadınlara ihtiyacı olduğu için sen kocagötlüsün, dünyayı bu özelliğin sayesinde sen kurtaracaksın unutma!!

--Evlenemiyosan sebebi var: Dünya üzerinde sana layık bi erkek henüz karşına çıkmadı, Allah seni öyle seviyo ki mutsuz bi evlilik yapmanı önledi, uygun kişi çıkınca, istersen evleneceksin!

--Boşandıysan sebebi var: Bu boktan adamla yaşayıp yalnızlığın değerini anlaman gerekiyodu, adam senin hayatının bi boşluğunu doldurdu, hem o adam sana dünyanın en güzel hediyesini verip gitti, çocuğunu... O çocuğun doğması için bu evlilik gerekiyodu, evlendin, miadı doldu, bitti gitti, bu kadar basit.

--Bi türlü kilo veremiyosan bi sebebi var: Hayvan gibi yiyosun çünkü beya... Tamam obezite cerrahisi yapan doktorların, endokrinologların sana ihtiyacı var ama acık tut şu bokboğazını, kilo verememekten yakınıyosan tabi.

--Bu hastalığa yakalandıysan bi sebebi var; Allah dağına göre kar verir, bu mücadeleyle yenilecek hastalık ancak senin gibi güçlü bi kadının başına gelirdi, bu güçlü amazon kadını ruhunun sende olmasının sebebi, aslında hastalığının da üstesinden gelecek emin ol!

--Aldatılmanın bi sebebi var, o boktan adamın hayatından uzaklaşması için o kadının peşinden gitmesi gerekiyodu, yani senin o küfürler ettiğin kadın var ya, bu kişiliksiz adamdan kurtulman için bi sebepti aslında, iki gün sonra aynı şey onun başına gelince o da anlıycak gerçekleri nasılsa...

--Her gün neden doktor oldum ki diye hayıflanıyosun ya, bi sürü insanın yaşaması için senin doktor olman gerekiyodu, bundan güzel sebep mi olur ayol...

Eveeet kızçelerim sizden de alıyim bakim, neyin sebebi ne olabilüüü, öptümm yanacıklardan, nazal pıt, gluteal şaplakkk!