03/08/2019
1816

Hunili Doktor'dan KİŞİLİK ANALİZİ

Her gün gazete ve dergilerde, sosyal medyada dolanan bazı testler var biliyosunuz. Çoğu uydurmasyon, hiçbir bilimsel gerçek ya da mantığa uymayan sonuçlar ve kişilik analizlerini görünce ben de sizler için bir test hazırladım, işte sorularınız:

1.Arabada yalnızsınız, biri trafik canavarlığı yaptı,

a)İçimden sayar söver yoluma devam ederim.

b)Küfürü basar, bağırıp çağırır rahatlarım.

c)Salon kadını çizgimde yoluma devam ederim.

2.Düğümlü bi poşetten bişey alırken düğümü açar mısınız, poşeti yırtarak mı alacağınız şeye ulaşırsınız?

a)Hiç uğraşmam, yırtarım.

b)Acık açmak için uğraşır, olmazsa yırtarım.

c)Asla yırtmam naapar yapar o düğümü açarım.

3.Yataktan kalktığınız anda dönüp bakın, yatağınız nasıldır sabah?

a)Çok dağınık, çarşaf bi taraftan büzüşmüş, rezalet durumda.

b)Jilet gibi, hiç bozulmamış.

4.En yakın kız arkadaşınızın kocasını başka kadınla öpüşürken görseniz naaparsınız?

a)Koşar arkadaşıma hemen anlatırım.

b)Yuva yıkmam asla söyleyemem, görmezlikten gelirim.

5.Bir erkekle ilk randevumda

a) Dış görünüşüne, ne giydiğine, arabasına, saatine dikkat ederim.

b) Önemli olan içidir, ruhunu tanımaya çalışırım, maddiyatın önemi yoktur benim için.

TEST YORUMU

1.soruda:

a) ise cevabınız: Aşırı sinsi, kenâfir gözlü, içi dışı bir olmayan birisin. Arabada yalnızsın ne içine atıyon ayol, kendine bile rol mü kesiyon, ıyyygh senden biyol olmaz!

b) ise cevabınız: Zerafet yoksunu, erkek Fatmanın tekisin. Tamam içine atmıyon da acık hamfendü ol o ne beya, askere çağırcekler seni, dua et de bedelli çıksın!

c) ise cevabınız: çok sıkıcı yapmacık bi insansın. Biraz gevşe rahatla ayol, her an kameraya sağ profil verip duduş büzmeye ne gerek var?

2.soruda

a)ise cevabınız: Hayvanın önde gidenisin! Ne acelen var ayol haşırrt diye yırt, ne farkın kaldı bi köpecikten, onun da önüne at, o da parçalayarak ulaşır, diil mi ama, olmaz ki!

b)ise cevabınız: Tuttuğunu koparamayan, kopardığını yiyemeyen, yidiğini .ıçamayan, .ıçtığını-ay biri beni durdursun-kısacası azimsiz, bişeyin sonunu getirmeden bırakan, eziğin tekisin, hayatta bi baltaya sap olamazsın.

c)ise cevabınız: Boş şeylerle uğraşan saçmasapan bi kişiliksin. O poşetin düğümünü açınca aya roket fırlatcen sankim, ona ayırdığın vakitleri birleştir, ooohooo bissürü zaman, o zamanda kitap okuyabirsin mesela, cahilsin, cühelasın ve hep de öyle kalacaksın!

3.soruda

a)ise cevabınız: az kevâşe diilsin, vallaha da senden korkulur, evlerden ırak, bu hırslan herbişey beklenir senden hıh

b)ise cevabınız: libidosu olmayan, ruhu ölmüş, evinde mutsuz olduğu için etrafa çatan saldırgan bi insansın, seni gören yolunu değiştiriyo, haberin yok.

4.soruda

a) ise cevabınız: İspiyoncu, kötü, gıybet ve delalet hatta hıyanet içinde bi insansın, Brezilya dizisinde birine sarılıp gözlerini sağa-sola deviye eden kötü kadın tipleri vardır ya, işte o tam da sensin!

b)ise cevabınız: Dostunu arkadan vuran hain, beş para etmez bi insansın. Tuuuu senin kalıbına, o kızceyizin yüzüne nasıl bakcen başına gelenleri bilirkene, yazıklar ossun senin gibilere!

5.soruda

a)ise cevabınız: Paragöz, cimri, şekilci, iğrenç bi insansın net.

b) ise cevabınız: Bu devirde yaşamayan, sosyal zekâsı sıfır, herkeş tarafından kullanılmaya mahkum bi aptalsın. Para önemlidir tabisi de, iç güzelliği karın doyurmaz. Bi süre sonra ruhunu da yokeder, kalırsın öyle cıscıbıl ortada.

Psikolooocik test sonucuna göre kişilik analizi ve özeleştirinizi yapın istedim, ahanda bilimse bilim, filimse film, daha naapıyim sizin için?

Hatta bu testin sonuçlarını güvenilir bulmayanlar için diğer testlerim de çok yakındaaa...