14/06/2019
976

PSİKOLOOOCİK TEST-3

Soru: Bişeye çohacayip canınız sıkılıp üzülünce ne yaparak toparlanırsınız?

A) Mutfağa girer beni mutlu edecek bişeyler yerim.

B) Sakin bi müzikte dinlenir veya yüksek volümde çılgınlarca dans ederim.

C) Uyurum, ertesi gün sakinleşmiş olurum.

D) Canımı sıkan bir kişiyse, gider ya da telefon açar; içimdeki herşeyi söylerim.

E) Seyahate çıkarım.

KİŞİLİK ANALİZİ:

Cevabın A ise: Sen annnca ye zaten; sıkıntıdan; sevinçten, yastan, mutluluktan; herşey götü büyütmene bahane ki sana! Biraz insan ol; sıkılınca bari tut boğazını! Miden İzzet Altınmeşe’nin yanağındaki ben gibi büyüdü; bi yeme artıkın beya!

Cevabın B ise: Bu instagram kızı, Z kuşağı gençlik, teenage havaları neyse haspam! Özünde Müslüm dinleyip rakıya vuracağına Vivaldiyle rahatlıycekmiş babababa havalara; yemezler! Kendine dürüst diilsin ki, senden her bokluk beklenir; at gibi tepinirmişşş...peeehh anan da Salsa yapardı zaar!

Cevabın C ise: Yaa sen ne siki taşağına denk; ne rahat bi insansın! Mahalle yanarken saçını tarayan orospu; accık insan ol; üzül, uykun kaçsın filan; biraz duygu lütfen yaaa!!!

Cevabın D ise: Sen ne cadaloz, ne çekilmez bi insansın, senden kurtulmaya çalışıyolar sen onurlu olup onları sileceğine gidip bi de çingene gibi çemkiriyosun! Biraz asil ol, hanfendi ol; acını da sevincini de içinde yaşamayı bil; herşeye havlayan köpecikten bi farkın olsun, di mi yaane...

Cevabın E ise: Zaati o götü gezdirmek için herşey sana bahane! Sıkılınca gez, tatilde gez, mutluyken gez; bu ne be! Accuk evinin hanımı ol, yazık seni alan adama acıyom vallaha da eridi gitti adamceyiz!

Ben ne mi yapıyorum sıkılınca; direk dansı yapıp direeğin tepesinde kitap okuduktan sonra lavanta kokulu köpük banyomda boğazı seyrederek uyuyorum; tabisi tüm plemsesler gibi...