13/06/2019
5240

YATIŞ ŞEKLİNE GÖRE KİŞİLİK ANALİZİ

Yine dev gibi bi hizmetle, kişilik analizlerimden tekiylen karşınızdayım. Yatakta yatış şeklinizin sizin kişiliğinizle alâkalı olduğunu biliyorsunuz değil mi??

1) Yüzükoyun yatış:

Son derece içe kapanık ve sinsisin. Kapalı bi kutu gibi, herşeyin kendi içinde planlı programlı, insanların arkasından iş çeviren, yüze gülüp ortamda yokken gıybetin dibine vuran dedikoducu bi insansın. Cimrisin, bütün malvarlığın da sende saklı olsun istiyosun. Tüm sorunlarını içine gömdüğünden âni çıkışlarla insanları kıran, garip tavırlarıyla yaka silkelenen, her ortamda kaçılan, sevilmeyen ıyygk çohacayip gıcık bi insansın, senden bi cacık olmaz, net...

2) Yan yatış:

**Yan ve eller yastık altında: Dünya yansa umrunda olmayan, komşunun yangınında oturup saçını tarıycak kadan orospunun önde gidenisin. Bencil, dünyayı sadece kendine ait gören, vefasız, vicdansız, insanlıktan nasibini almamış bi tipsin. Her an bu .iki .aşağına denk tavırlarla dolaşmandan herkeşler senden nefret ediyo, bilesin.

**Yan ve bükük, cenin pozisyonu: Ezik, bağımlı bi kişiliksin. Erkeksen, anasına düşkün, hayatboyu ayaklarının üstünde duramayan vur eline ekmeğini al bi tipsin. Elini attığın her işi özenle kurutan, başarısız onun için de başarılıları kıskanan kenafir gözlü işe yaramaz bi insansın.

3) Sırt üstü:

**Eller iki yanda: Bu ne la, yatışın bile öööyle dümdük, hiçbi atraksiyonu olmayan, eğlencesiz, ortamların kaçılan sıkıcı insanısın. Gündüz yetmedi, gece de kaçırıyosun çünkü sırtüstü hayvan gibi horlayan sevimsiz bi tipsin, çekilecek gibi diilsin.

**Eller göğüs üstünde üstüste: Ayyy götüüüm, kleopatra sankim, bu sebepsiz kendine güven nerden geliyosa? Her yerde, herkeş bana âşık histerik tavırlar, herşeyi ben bilirim herbokolog havaları komik duruma düşürüyo seni, haberin yok! Bi de bu tarz yatabilmen için götsüz, dümdüüz bi kadın olman gerek, çünküm kendimden biliyom yuvarlak dötlü diri vicutlular sırtüstü yatamazlar, ay yasııık bir dötün bile yokken bu kıçı havada tavırlar çokacayip garip bi ikilem olmuş hakketten!

4) Amuda kalkarak yatış: Benim yatış şeklim olup, böyle yatanların asil bi plemses soyundan geldiği bilinir. Hayata herkesten farklı bakan, çok zeki, eğlenceli, etkileyici mikemmmel ötesi insanlardır., Amuda kalkıp yatınca kanı beyne pompaladığından gündüz çohacayip zekâ pırıltılarıyla dolaşan, her işte başarılı, herkesin hayranlık duyduğu, çok sevilen, lider ruhlu insanlardır. Böyle biriyle karşılaşırsanız onu çok sevin, didiklerini harfiyen uygulayın, belkim siz de zamanla amuda kalkıp uyuyup onun seviyesi kadan olamasa da bu mertebe delü manyaklığa yaklaşabilirsiniz.

Eeeeee, nası bakalım, şu an şoktasınız ve yatış şeklinize kişiliğinizin tıpatıp uyduğunu okuyup huniliçenin her konuda ne kadan çok şey bilen bilge bi insan oluşundan etkilendiniz herhal; öptüm yanacıklardaaaann...