16/06/2019
1291

KARBONAT ve SİRKE

Selaam kızçelerim! Baktım aranızdaki hizmetçi ruhlu domestik kızçelerimin sayısı gitgide artıyo 'yasıık didim, ben gibi plemses doğmamışsa naapsın didim, hizmetçi ruhlu, ezik de ossa o da insan!!' didim, tüm olgunluğumla onlar için de, her konuda olduğu gibi spot bilgilerimi paylaşmaya karar verdim.

Biliyosunuz sirke ve karbonat, steroid gibi bişiy her derde deva olarak gösteriliyor. Bence de her evin olmazsa olmazları ve işte kullanım alanları:

-Çaydanlığın kireç mi tuttu, içinde karbonatlı su kaynat, bak hiç bi bok olmuyo; zati cimri misin git yenisini al, şimdik bak pırıl pırıl gördün mü?

-Soğandan gözün mü yanıyo? Soğan doğramadan önce gözüne sirke damlat, bak gördün mü gözün soğandan diil sirkeden yanıyo artıkın!

-Kocan akşamları TV koltuğuna yapışık mı yaşıyo? Karbonatlı su hazırla, o gelmeden koltuğunu karbonatlı suyla iyice ıslat. Bak gördün mü, kocan tv koltuğuna oturamıyo!

-Hastanede 5 Kiloluk bidonlarda satılan beyaz sirkeden bulundur. Hasta üstüne mi geliyo, beyaz sirke bidonuynan ağzının ortasına geçir, bak sirke sağlıkta şiddeti de önledi, gördün mü?

-Çocuğun gece bi türlü uyumuyor mu, sirkeli pamuğu 5 dakika koklat, bak nasıl da mışıl mışıl uyudu sirke sayesinde.

-Popişin squatlan bile istediğin kalkıklık ve yuvarlaklıkta olmuyo mu? Yuvarlak bi kaseye karbonatlı su hazırla, sabah akşam oturup popişi karbonatta kabart, bak karbonat popişine bile yararlı.

-Elbisende küçük, belli belirsiz bir yağ lekesi mi var? Karbonatlı su dök üstüne, iyice bok et, iyice için geçsin elbiseden, git kendine yenisini al.

-Kocanın ereksiyon sorunu mu var, karbonatlı suylan cünüb bölgesini iyice ovala ovala, bak, hiç de sorun kalmadı nasıl da dimdik ayakta sana melabaaa diyo gördün mü?

Pratik bilgilerim devam etcek, hayat benimle daha kolay, beni izlemeye devam edin kızçeleriim!!

Not: Yeminlen çohacayip gerçek 3 pratik bilgi şuraya koyaiim:

-Çorabınız kaçmasın diye çoraba saç spreyi sıkıp öyle giyin. (denk mi geldi bilmem, iki kez yaptım, kaçmadı)

-Sakız saç dahil nereye yapışırsa üstünde buz gezdirin, hemen çıkar.

-Spor ayakkabınızın alt beyaz yanları sarardı mı, diş macunuyla fırçalayın beyazlıyor.