11/06/2019
984

DÜNYA ERKEKLER KONGRESİ

Biz doktorların olmazsa olmazı bilimsel kongrelerden birinin ‘Erkekler için, XY kromozomuna özel’düzenlendiğini düşünsenize, acaba programları nasıl olurdu?

AÇILIŞ: Evlenerek öldürülen bekarlık, gençlik günleri için saygı duruşu

PANEL 1: Kadını ürkütmeden, alıştırarak tüm işler ona nasıl yıkılır?

(Erkeklerin en başarılı olduğu konudur, 'ben herşeyi hallederim' modundaki güçlü kadına sırtını dayayıp 'sen onu da halledersin karıcım, ben senin bu güçlü hâlini seviyorum' gazlarıyla veya yüzlerce kez söylenen şeyi yapmayıp sizi çıldırtma taktikleriyle zaman içinde erkek işlerini dahil size yıkarlar. Uyanık bi hatun olmazsanız kendinizi bi anda araba lastiklerini veya evdeki prizleri değiştirirken bulabilirsiniz, aman dikkat!)

Münazara: -Romantik olunur.

-Romantik doğulur.

(Erkeklerin romantik doğanı çok azdır, romantizmi genelde hatunları tavlayana kadar kullanıp sonra özlerine dönerler. Ve tabii ki tüm yakışıklılar için olduğu gibi, tüm romantik, duygusal erkeklerin de ibne olduğunu savunurlar.)

Pratik dersler:

1: Kumandayı kaptırmama, dakikada 100 kanal zaplama pratiği

2: Çorapları evin her köşesine fırlatma pratiği

3: Kadının saçının tonu ve şeklinin değişimlerini anlayabilme, kuaförden uygulamalı eğitim

4: Cinsel organı yolda yürürken sağa- sola deviye etme özel hareketleri pratiği

5: Playstation oynama, maç izleme gibi önemli durumlarda, iş başa düşerse ortamdan geri kalmadan bebek uyutma taktikleri

PANEL 2: Minişlik yaparak size herşeyi yaptıran kadına karşı alınması gereken önlemler

PANEL 3: Âdet günlerinde kadından uzak durma taktikleri

ÖĞLE ARASI: 3 özel kurumun tanıtımı:

1)Özel günleri (yıldönümü, doğumgünü vs) verilen listeye göre takip edip haber veren, erkek adına hediye alıp gönderen, hayat ve evlilik kurtarıcı firmanın tanıtımı

2) Aşeren gebelere gece-gündüz hizmet veren; meyve-sebze-fırın ve pastanelerle özel anlaşmalı şirketin tanıtımı (7/24 afrika meyveleri dahil adrese teslim)

3) Gece istenen saatte 'acil vaka' bahanesiyle cerrahı arayıp, evden çıkmasını sağlayan şirket

PANEL 4: Kadınlara söylenen yalanların unutulmaması, yakayı ele vermemek için alınması gereken medikal önlemler

( Erkekler unutur, yalan söylemek kıvrak zeka, entrika gerektirir ki kadınların eline bu konuda asla su dökemeyen erkeklerin söylediği yalanlar kısa sürede ortaya çıkar. Bu konudaki unutkanlık ve dikkatsizlik için B vitamini başlanan kontrol grubunda da değişiklik olmamıştır. Erkekler bu unutkanlık mevzûnu tabi ki 'işlerine gelmeyeni unutma' taktiğinde sık kullanırlar. Kadınların %90'ı aldatıldığını bilir, sadece öyle gerekiyosa, anlamamazlıktan gelir, yani erkeğin 'karımı ayakta uyutuyorum' sevinci genelde yersizdir.)

PANEL 5: Kadınları dinliyo gibi görünme taktikleri, dinliyo gibi yaparak uyuklama incelikleri

PANEL 6: Evlilikten kaçma önerileri, evliyken de bekar gibi yaşanabilir mi?

PANEL 7: Kadın ve alışveriş. Kadının alışveriş yapma tutkusunu köreltmek mümkün müdür? Kadının elinden kredi kartı çaktırmadan alınabilir mi?

PANEL 8: Suriye yerine Ukrayna ve Rusya’dan göçmen kadın kabul etmenin jeopolitik önemi

ÖDÜL TÖRENİ: Cumartesi-pazar aralıksız 48 saat tv karşısı, baba koltuğunda uyuma rekoru kıran değerli şahsa plaket ve dekübitleri için pansuman seti sunumu

GALA YEMEĞİ: 'Evlensem ama hep bekar kalsam' isimli dans grubunun özel gösterimi sonrası dev ekran maç izlenerek sunulacaktır.

Nasıl kongre ama? İtiraf edin, katılasınız geldi di mi?