13/06/2019
1054

KADIN-ERKEK İÇ SES

Aşk öyle bir büyüdür ki, hiç beklemediğiniz bi anda, yolda yolakta, markette pazarda, parkta bahçede, herhangi bi yerde sizi yakalayabilir. Bi anda etkilendiğiniz birinden, bi söz, bakış, davranış küçücük bi ayrıntıyla soğuyabilirsiniz. İki cins arasındaki bu garip çekim, dünya varoldukça olmuştur ve olacaktır.

Hatun bi iş başvurusu için görüşmeye gider ve patronla mülakatındaki durum; bi içses ve dış sesle bakalım mülakat nasıl geçecek?:

-Merhabalar ben Ezgi Başer, yönetici asistanlığı poziyonunuz için başvurmuştum. ((Hımmm patron olmak için çok da gençmiş, vay vaay Allah yaratmış maşallah, elimi tutarken içten sıktı, severim böyle sıkı tokalaşanları))

-Buyrun hoşgeldiniz Kaya Bilen ben, başvurunuzu internetten mi yapmıştınız, CV niz yanınızda var mı?? ((Gözleri ne güzelmiş hatunun, gülüşü de çok sıcak, umarım işe uygundur biraz gözüm gönlüm açılır))

-Netten yaptım ama buyrun dosyamı hazırlamıştım, inceleyebirsiniz... ((Kaya Bilen miii, o ne la, hakkaten kayabilir ama şu omuzlara bak, ceket gerilmiş vesselam. Yüzüğü yok ama artık kimse takmıyo ki! Keşke bekarlar alınları mühürlü dolaşsa, ay ne saçmalıyom yine yaa, CV imden etkilenmiş gibi inceliyo, hadi bakalım işşallah amin))

-İşletme üstüne 2 yüksek lisans yapmışsınız, 3 dil ileri seviye, bravo ((3 dili boşver acaba dilini nası kullanıyo, gömleğinin üst iki düğmesi açık, hakkaten başarılı, yalnız benim ufaklık da şimdi yükseeekk lisans yapcak, rezil olcam; dubakiim başka şey düşünüp dosyayı inceliyo gibi yapıyim.))

-Evet borçlar hukuku ve borsa yönetimi konusunda iyi yetiştirdim kendimi, yurtdışında da yaşadım, dile karşı özel yeteneğim ve ilgim var. ((saati ve ayakkabıları çok şık, parfümü de on numara. Dişleri süper, bence sigara içmiyodur, içmesin noolur, nolur evli olmasın.))

-Medeni durumunuzu işaretlememişsiniz?? ((Bak dil yeteneği filan dedi hatun bende kayış koptu, herşeey bitti medeni hal mi kaldı, hemen atlar gibi!))

-Bekarım ben, hiç evlenmedim. ((Hiç evlenmedim nedir beyaa, bari bakireyim de diyeydin salak Ezgi! Ay o bahseder mi acaba bekar mı diye. Ama mimmkin diil böyle adamı hatunlar boş bırakmaz çoktaaan takmışlardır yüzüğü))

-Seyahat engeliniz yoktur umarım, birlikte ayda bir yurtdışı seyahatine gidicez çünkü. ((Seyahate götürür, seyahatte götürürüm ben seni, resmen terledim, uzun zamandır hiçbi hatun beni böyle heyecanlandırmamıştı. Neyse bekarmış, acaba işe almasam da dışarda mı görüşsem ki, görüşür mü acaba??))

-Önceki işlerimde de seyahat ettim, sıkıntı yok yani. ((Seninle dünyanın öbür ucuna gidilir yaa, ses tonu da nası hoş, al oturt, anahaber bülteni sunsun sen dinle, ahhh ahh!))

-Özel zevkleriniz koşmak, fotoğraf çekmek ve santraç'mışş??

-Efendim?? ((Anaaam nolur santraç demiş olmasın, demiş midir ki, koskoca Harvard mezunu patron ol, satranca santraç de bu ne yaaa!! Dubakiim baştan konunun üstüne gideyim. Ayıp mayıp napıyim canım santraç diyen adamdan patron, koca, baba hiçbişey olmaz zati))

-Ha ha ha ha, surat ifadeniz çok hoştu, sizi denedim, ben de 'santraç diyenlere kılım'da, ahaha ha haa ((Hatun hem zeki hem dürüst, rol yapmıyo, doğal))

-Gerçekten yüreğime iniyodu hah haha haaa !! ((Ohh şükür yarabbim, ay adamın gülüşüne kurban bu nasıl bi karizma yaa bittimm!!))

Eveeet işte böyle bişey etkileşmek, şimdilerin iğrenç terminolocisiyle elentrik almak. Bi anda yanıp tutuşup bi harfle silip atılabilir insanlar, o yüzden aslolan sevgidir, aşk uçar gider sevgi ömürlüktür, artarak sürer gider...

Bizim çiftimize ne mi oldu? Kız işe alındı, çıkmaya başladılar. Herşey büyülü başladı, çok da güzel giderken adam CV si daha dik ve yuvarlak olan başka bi kızla görüşmeye başladı, tabisi daha önce hiç kimse onu bu kadar heyecanlandırmamıştı!!!

Eveet sizin de var mı böyle hızla uçup acil iniş yaptığınız saçmasapan ilişkiler, pişmanlıklar, iyi ki ler??