11/06/2019
1295

ÂŞIK ETTİRME

Selam kızçelerim! Yine çohacayip önemli bilgileri derlediğim bi yazımla daha sizlerleyim. Dünyanın ennn bi mikemmel bilimsel çalışmalarının yeraldığı SCI dergi Cosmopolitan'ın her zamanki zihin açıcı aşk önerilerini sizlere örneklerle anlatcem.

Aşkı yıllarca şairler, ozanlar, yazarlar anlata anlata bitirememiş de, aşk aslında tamamen 'teknik' bi mevzuymuş, kadın belli kurallara uyar, hırs yaparsa bi erkeği kendine âşık edebilir, onu elde edebilirmiş??!! Mesetçused ünüversitesi, işi gücü bırakıp bunu deneylerlen kanıtlamış. Gelelim deney sonuçlarına: Birine aşık olmamız 3 şeye bağlıymış: hormonlar, ilgi alanları ve 'anne- babaya benzerlik', ivit yanlış duymadınız; eğer adam sizi anasına benzetirse daha çabuk âşık oluyomuşşş, 'kocam bana çok âşık' diyenler, kayınvalidesine de benzediğini kabul etsin hüüüps; ya da eşiniz babanıza benziyo mu bi bakın bakalım! Anne baba yaş farkı fazla olanların kendi seçimleri de öyle oluyomuş diyollaa... Annesi ileri yaşta olan erkekler, kendinden yaşça büAyük kadınlara âşık oluyomuş; yani biz gibi kariyer yapıp geç çocuk yapanların çıtır gelini olma ihtimali düşükmüş!!

**ZIT KUTUPLAR BİRBİRİNİ ÇEKMEZ!: Şok şok şok!, yıllarca atalarımız ibnelik yapıp evde kalalım diyi bizi kandırmış, oysa ki diğer bi grup atanın didiği gibi 'huyu huyuna, suyu suyuna' ise aşık olunuyomuş... Zıt kutuplar, aşk işi olup bittikten sonra, ilişkinin devamındaki denge için uydurulmuş meğer!

**KOKU: Kaliforniya üniversitesi, kadınların özelliklen yımırtlama döneminde erkeğin testesteron düzeyini algılayıp daha kolay âşık olduğunu kanıtlamış. Yani bi adamdan etkilendiniz, sayın bakalım âdetin kaçıncı günü; yımırtladığınızdan mı adam size hoş geldi? 15 gün sonra tekrar buluşun, piskolata erkeğiniz gözünüz de bi anda eti canga erkeğine döndüyseee geçmiş ossun; yımırtanızın kurbanı oldunuz dimektir!

**VÜCUT DİLİ: Karşınızdakini etkilemek için 'dil' önemli; accuk kadın olun beya! Saçınızı geriye doğru atmak ossuun, duduşunuzu konuşurken yalamak ossun, seni yiring yiring bahuşu ossun, her erkeği etkiler; etkilemiyosa tikkat, karşınızda Fatih Ürek, Yılmaz Morgül genetik kodlamasında biri mevcut olabilir, boşa uğraşmayın diyo Yeyl Ünüversitesi!!

**SES: Okusford Ünüversitesi; 'bir kadın bir erkeğe ilgiliyse ses tonu düşer; erkek âşık oluyosa, aksine öküz kimin bağıra çağıra konuşur' dimişş. Düşünün bakalım evde erkeğinizin sesi soluğu kesildi mi; hâlâ size evde ot-bok için bağırıp çağıran bi iki ayaklı varsa, bilin ki size pür âşık. Türk erkekleri bu durumda ne kadan romantik aşk erkekleri farkında mısınız??, çoğu sankim birer öküz, çok şanslıyız çook!!

**İKİ DAKİKA BAKIŞ: Sorbon Ünüversitesi, 2 dakika boyunca gözlerini ayırmadan bakan çiftlerin hemen hepsinin âşık olduğunu kanıtlamış. O yüzden biyendiğiniz adamın karşısına geçin, hiiiç gözünüzü ayırmadan, gözünüzü kırpmadan sayko bahuşu yapın, bakın, adam ne kadan da etkilendi, kesin size âşık!!!

**KORKU: Mesetçused Ünüversitesi, çok denişik bi deney yapmış, iki erkek denekten birini yüksek, korkunç bi köprüden, diğerini alçak bi köprüden geçirip köprünün sonunda kadınlara telefonlarını verdirtmiş veee şok şok şok, korkarak geçip kadının telefonunu alan denekler, kadınları hemmen ararkene, diğerleri iplememiş. Yaaani neymiiiş, göt korkusu olan, korku- helecan yaşayan adam sizden hemen etkileniyomuş, çünkü 'endişe kaynaklı bir ereksiyon' yaşıyomuş adam (lan korksa kalkıyo, sevinse kalkıyo, üzülse kalkıyo?!?), onun için de korku sonrası ilk gördüğü kadına sokası ayy pardon yane âşık olası geliyomuşş. O zaman napcez, misal adamı kiralık katille kovalat, yolun sonunda karşısına çık, bak gördün mü ne kadan da âşık bakıyo sana!

Ya da adamın durup dururken üstüne oyuncak tarantula at, uyuklarken kulağının dibinde birden bağırarak uyandır, ayyyy resmen adam sana hayran; '.ikecem seni de, şakanı da' diyi saldırdı bak sana, gördün mü çohacayip âşık oldu sana!!

**SICAK ŞEYLER İÇ: İlk buluşmada çay, kahve gibi sıcak tercihler hem ortamı hem kalpleri ısıtıyomuş. Yani adam size ilk buluşmada 'kahve içelim mi 'diyosa 'ayygh hınzır şey senii' diyi utangaç gülün; soğuk bişeyler içelim mi' diyosa ağzına küreklen geçirin diyolla bilim insanları.

**KAÇAN KOVALANIR: Emayti, yapay zekayı neyim bi tarafa bırakıp bunu araştırmış ve ilk buluşmada accuk soğuk davrananların ikinci buluşma için daha istek yarattığını bulmuş. Yani adamın üstüne atlama accuk naz yap amma ikincide artıkın mevzuyu abartırsan adamı kaçırırsın dimişler, yani 'ilk değil ama ikinci buluşmada ver' çohacayip bilimsel sonucuna ulaşmışlar (Speedy Gonzales et al...)

Hırs yaptım, kızçelerimden isteyen herkeşlere aşkı yaşatcem, her türlü araştırmam, dersim bunun için, yeter ki didikler