29/08/2019
1374

MASAL SAATİ: KÜLKEDİSİ

Bir varmış bir yokmuş. Çirkin mi çirkin iki kızkardeşin kötü kalpli anneleri, evlendiği adamın çok güzel kızına, üvey mi üvey annelik yapıyormuş.

Kötü ablalar güzel kardeşlerini her görüşte hırstan çatlayıp ona eziyet edip temüzlük neyim yaptırıyor, sobanın karşısında titreyerek üşüyen kıza 'külkedisi' diyerek onunla dalga geçiyorlarmış.

Külkedisi bigün banyoyu temizlerken tööbe pismillah, duş perdesinin arkasından tüm manyaklığıynan Ayşe Teyze çıkıp çantasından ACE çıkarmış. 'Al külkedisi bunu kullan, bu iyiliğimi de unutma!' demiş, gitmiş. Külkedisi oturmuş ağlamış 'zati bende şans olsa Ayşe Teyze manyağı değil Mr.Muscle gelir idi, ne bahtsızım ben' diye kaderine isyan etmiş!

Bu arada yakışıklı Prens ülkesine toplu SMS' le haftasonu vereceği köpüklü erotik partide, ülkenin tüm kızlarına bakıp birini seçeceğini, böööyle de bi sefâ pezevengi bi insan olduğunu bildirmiş. Bizim üvey ablaları almış mı bi telaş, mezosu ossun aroması ossun her türlü terapiynen güzelleşmeye çalışmışlar ama insanın içi kötüyse ne yaparsa yapsın güzel olabilemez! Onun için uzaktan metine, yakından ..tüme benzemeye devam etmişler. Külkedisi ise no filter doğal güzelliğiyle evde temüzlük yapmaya devam ediyormuş.

Büyük gün gelmiş, evde bi telaş, üvey ablalar saatlerce hazırlanıp partiye gidince külkedisi banyoda oturup ağlamaya başlamış. Obsesif Başak burcu titiz delü manyak külkedisi, bi taraftan da çamaşırları makineye atıyomuş kiiiiii o da ne tööbeler ossun, makinenin arkasından bu sefer de elinde makinenin kireç tutmamış ışıl ışıl rezistansı ile Calgon amca çıkmış. 'Ağlama Külkedisi, bak yıllardır Calgon kullandığın için rezistansın tertemiz ve bu rezistans aslında sihirli, bunu dokundurunca en güzel kıyafet en şık araba neyim senin olacak. Git partiye diri vicuudunla köpük partisinde ıslan, zati prensi kaparsın ama sakın unutma, gece saat tam 12'de herşey eski halini alacak, o saat olmadan eve dönmelisin' deyip rezistansı külkedisine dokandırmış. Külkedisinin parti, prens neyim umrunda değilmiş ama manyak domestik, köpük diye duyunca gidip iyice bi yıkanırım hissiyle partiye gitmeye karar vermiş.

Parti alanına bi girmiş, öyle güzelmiş ki, tüm gözler onda mıymış? Tabi ki değilmiş, çünkü o sırada maç varmış, herkes dev ekrandan maçı seyrediyomuş. Maçı prensin tuttuğu takım kazanınca şenlikler başlamış, dev gibi bi alanda herkes pikinisiynen toplanmış, dev ışık gösterisi altında gökten bi yandan köpükler yağıyor, bi taraftan konuklara 'ejder meyveli smoothy' dağıtılıyor, tüm bu muhteşem partinin giderleri, borç batağındaki zavallı ülkenin bütçesinden karşılanıyomuş. Külkedisi etrafa bakınmış, tam o sırada tanıdık bi sima yanına yaklaşıp omzundaki plaj çantasından Ace çıkarmış, evet, manyak Ayşe Teyze her ortamda çantasından Ace çıkarmaya devam ediyomuş. Külkedisi 'Aaaa bi defol git yaaa manyak mısın başlıycam Ace ne de sana da ' diyerek kendini köpüklerin içine atmış. Islandıkça daha bi seksî olan Külkedisini gören Prens koşarak onun yanına gelmiş. Tam o sırada Külkedisi saate bi bakmış, 12 ye geliyo, koşmaya başlamış. O koşmuş, prens kovalamış, tam saraydan kaçarken ipli pikinisi çözülüp prensin önüne düşmüüüş, külkedisi de karanlığa doğru memintolarını sallaya sallaya koşarak yokolmuş!

Prens; kıza aşık olmuş, kapı kapı dolaşmış, ipli pikiniyi tüm kızlara taktırmış, hiçbirine olmamış. Şehrin tüm kızları maşşallah 95 B cup size'mış. Tam umutsuzluğa kapılacağı anda külkedisine giydirmiş kiii, evet, bikinisi Victoria Secret mankenleri gibi cuk oturan o geceki kızı hemen tanımış. Külkedisiyle evlenmişler, nikah şahitleri Ayşe Teyzeyle Calgoncu amca olmuş. Prens, daha önce hiç kullanmadığı için kireç tutan, Külkedisinin şahsi rezistansını zor tedavi etmiş!! Onlar ermiş muradına, biz binelim Corvette'lere, dinimiz çok amin.

Eveeet çocuklara masal anlatalım ama unutmayalım ki günümüze uyarlamadan anlatılan masallar, biraz eksiktir!! Kendi külkedinizi bulup hiç kaybetmemeniz dileğiyle...